Montaż

uwaga! zmiana adresu naszego salonu!
Od 1.04.2022r.zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby:
ul. Wrocławska 14, 55-040 Bielany Wrocławskie

montaż

floor design

Dla Państwa wygody i komfortu zapewnimy montaż wszystkich zamówionych u nas towarów wraz z niezbędnymi akcesoriami. Zakupiony u nas towar montujemy w preferencyjnych cenach!

Naszym klientom oferujemy profesjonalny montaż zamówionych podłóg drewnianych, paneli podłogowych, drzwi oraz akcesoriów takich jak listwy, klamki, sztukateria itp.

Montaż drzwi i podłóg wykonujemy kompleksowo, dostarczając niezbędne podkłady, kleje, pianki czy inne akcesoria.

Podłogi zamontujemy wraz z listwami wykończeniowymi. Przed montażem zmierzymy wilgotność i jeśli będzie taka potrzeba przygotujemy podłoże.
Drzwi zamontujemy wraz z okuciami, a po montażu wykonamy regulację.

Zatrudniamy i współpracujemy z profesjonalnymi ekipami monterskimi, które posiadają niezbędne certyfikaty montażowe, co daje gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Nasi montażyści uczestniczą regularnie w szkoleniach, co gwarantuje wykonanie przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i zgodne z aktualnymi technologiami. Dzięki autoryzacji otrzymują Państwo przedłużoną gwarancję na produkty takie jak deska Barlinek czy drzwi Porta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia usługi montażowej.

MONTAŻ FLOOR DESIGN

Zajmujemy się montażem m.in.

podłóg drewnianych
paneli laminowanych i winylowych
listew przypodłogowych
okuć drzwi
sztukaterii
urządzeń inteligentnego domu

MONTAŻ FLOOR DESIGN

Floor Design – fachowość i determinacja.

Floor Design gwarantuje, że powierzone nam prace zostaną zrealizowane w stu procentach. Nad każdym projektem czuwa jedna osoba, która koordynuje wszystkie działania, a także kontaktuje się z inwestorem.

Dzięki takiej organizacji mamy pełną kontrolę nad całością inwestycji, a Klient kontaktuje się tylko z jedną osobą, która rozdziela kompetencje i zadania.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapanować nad realizacją zleceń i zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

MONTAŻ DRZWI I PODŁÓG

Wyróżnikami, które charakteryzują naszą działalność są przede wszystkim rzetelność, profesjonalizm i kompleksowość w realizacji zleceń montażowych podłóg i drzwi. Naszym Klientom oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także montaż drzwi i podłóg na terenie Wrocławia i w jego okolicach. Dla Floor Design liczy się zadowolenie każdego naszego Klienta, dlatego świadczymy kompleksowe usługi, zaczynając od pomiaru, przez transport materiałów, aż po precyzyjny montaż wybranych przez Państwa podłóg czy drzwi.Made with ❤ © 2019 By www.gcds.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.