Projektowanie wnętrz

uwaga! zmiana adresu naszego salonu!
Od 1.04.2022r.zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby:
ul. Wrocławska 14, 55-040 Bielany Wrocławskie

Aranżacja

wnętrz

Projektowanie wnętrz to złożony proces, w którym należy połączyć wizję klienta z ergonomią i obowiązującymi trendami. Takie podejście do tematu gwarantuje oszałamiające efekty wizualne oraz wygodę użytkowania wnętrza, a także dobre samopoczucie mieszkańców. We Floor Design wierzymy, że wyjątkowe wnętrza pozwalają podnieść jakość życia osobom, którym zależy na tym, aby otaczać się pięknem ze wszystkich stron.

Projekty i wystrój wnętrz z FLOOR DESIGN

Wybierz design który będzie połączeniem Twoich oczekiwań i obowiązujących trendów! Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania z naszymi projektantami.

Podczas konsultacji:

przeanalizujemy Państwa potrzeby oraz wizje i wzbogacimy je o kreatywne propozycje. Spotkanie w miłej atmosferze pozwoli nam poznać bliżej Państwa potrzeby i wymagania, a tym samym stworzyć koncepcję, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania,
przedstawimy oryginalny projekt wystroju wnętrz, który odzwierciedli Państwa marzenia,
przeniesiemy Państwa wizje i potrzeby w trójwymiarową rzeczywistość.

Na życzenie wykonamy dla Państwa profesjonalną wizualizację 3D, uwzględniając, m.in. podział funkcjonalny, ustawienie mebli, fakturę materiałów, oświetlenie oraz wiele istotnych detali.

PROJEKTUJEMY:

Domy | Apartamenty | lofty

Robiąc od dawna to, co kochamy, doskonale wiemy, jak wystrój mieszkania może wpływać na samopoczucie domowników!

biura | hotele | sklepy

Potrzebujesz profesjonalnego projektu wnętrz i wyposażenia biura? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

restauracje | puby | kawiarnie

Tworzymy kompletną koncepcję wyposażenia obiektu począwszy od stylu i formy poszczególnych elementów wyposażenia!

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Z FLOOR DESIGN

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zawsze pracując z pasją i zaangażowaniem. Projektanci, z którymi współpracujemy, pozostają w stałym kontakcie z Inwestorem i ekipami montażowymi dbając o to, aby zaprojektowane wnętrze nie tylko było atrakcyjne i ergonomiczne, ale także odpowiadało potrzebom i oczekiwaniom przyszłych użytkowników i zostało zrealizowane w najwyższym standardzie.

Oryginalne wnętrza nie są zarezerwowane tylko dla wybranych – teraz, dzięki pomocy projektantów, każdy może zamieszkać w przestrzeni, która odpowiada jego indywidualnym potrzebom i gustom.

Samodzielna aranżacja może sprawić dużo radości, ale jest również bardzo wymagającym zajęciem, gdzie na każdym kroku czyha pułapka. Wyselekcjonowanie odpowiednich materiałów, mebli, dekoracji i połączenie ich w jedną, przyjemną dla oka kompozycję jest nie lada wyczynem.

Właśnie dlatego we Floor Design oferujemy usługi projektowania i aranżacji wnętrz na najwyższym poziomie, starając się maksymalnie ułatwić życie naszym Klientom.Made with ❤ © 2019 By www.gcds.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.