Drzwi

uwaga! zmiana adresu naszego salonu!
Od 1.04.2022r.zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby:
ul. Wrocławska 14, 55-040 Bielany Wrocławskie

nasze

drzwi

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów, wspólnot czy spółdzielni mieszkaniowych. Zapraszamy do wizyt w naszym salonie oraz przesyłania zapytań drogą mailową.

obejrzyj nasze realizacje

DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi wewnętrzne w naszych domach i mieszkaniach pełnią bardzo praktyczną rolę, ale jednocześnie stanowią ozdobę i możemy zrobić z nich bardzo istotny element aranżacji pomieszczenia, a także sprawić, że będą bardziej komfortowe, ciche i trwałe. W ofercie mamy drzwi tradycyjne w różnych wykończeniach (drewno, laminat, lakier), drzwi bezprzylgowe z ukrytymi zawiasami, drzwi z ukrytą ościeżnicą, a także drzwi przesuwne. Dzięki współpracy z liderami w branży możemy zaoferować wiele wariantów rozwiązań i możliwości konfiguracji, a dzięki temu zaproponować drzwi dopasowane do Państwa wymagań.PRODUCENCI DRZWI WEWNĘTRZNYCHDRZWI WEWNĘTRZNE KTÓRE UPIĘKSZĄ KAŻDE WNĘTRZE

Drzwi wewnętrzne to bardzo ważna część aranżacji wnętrz. Wnętrza zaprojektowane klasycznie wymagają tradycyjnych drzwi, aby tworzyły spójną całość z resztą pomieszczenia. Pomieszczenia nowoczesne doskonale uzupełniają proste formy i jednolite kolory spójne z drzwiami wewnętrznymi. U nas znajdą Państwo pełną gamę drzwi wewnętrznych zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

DRZWI WEWNĘTRZNE MNOGOŚĆ WYBORU!

Drzwi wewnętrzne najczęściej wybieramy na lata, dlatego ważny jest materiał i sposób wykonania. Oferowane w naszym salonie drzwi można dopasować do każdego stylu a szeroka gama produktów na pewno pomoże Państwu znaleźć coś dla siebie. Służymy pomocą i z całą pewnością uda nam się znaleźć dla Państwa najbardziej odpowiednie drzwi wewnętrzne.
W Salonie Floor Design znajdziecie Państwo szerokie spektrum drzwi wenwętrznych - bogatą paletę wzorów i kolorów modeli dobieranych do każdej aranżacji wnętrza z dbałością o detale.


DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne odgrywają ważną rolę w kwestii bezpieczeństwa Państwa domu. W naszej ofercie mamy wysokiej klasy drzwi wejściowe, które spełnią wymagania najbardziej wymagających Klientów.

- Drzwi zewnętrzne drewniane – to gwarancja nowoczesnego wzornictwa, perfekcyjnego wykonania, pieczołowitej konstrukcji, komfortu użytkowania i nowoczesnych technologii zabezpieczeń.

- Drzwi zewnętrzne stalowe – zapewniają ciekawe wzornictwo, bezpieczeństwo i prawie nieograniczoną kolorystykę, a do tego atrakcyjną cenę.PRODUCENCI DRZWI ZEWNĘTRZNYCHDrzwi

floor design

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i deweloperów, wspólnot czy spółdzielni mieszkaniowych. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie oraz przesyłania zapytań drogą mailową.

Floor Design to eksperci w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu drzwi. Oferujemy szeroki asortyment drzwi wewnętrznych z drewna, MDF-u, fornirowanych, laminowanych i lakierowanych, a także drzwi zewnętrzne z drewna, stali i klejonek. Świadczymy pełny zakres usług związanych z pomiarem, dostarczeniem, montażem i utylizacją.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w trakcie realizacji projektów, służymy fachową poradą na wszystkich etapach prac montażowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza oraz pasja stanowią gwarancję najwyższej jakości naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu.
Made with ❤ © 2019 By www.gcds.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.