Wykończenia Wnętrz

uwaga! zmiana adresu naszego salonu!
Od 1.04.2022r.zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby:
ul. Wrocławska 14, 55-040 Bielany Wrocławskie

fachowe

remonty

Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia, dopasowaną do potrzeb każdego Klienta. Pracujemy na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego. Chętnie pomagamy i doradzamy podczas każdego etapu prac, tak aby możliwie bezproblemowo przeszli Państwo przez etap aranżacji i wykończenia wnętrz.

Kwalifikacje, jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wszystkich prac niezbędnych przy wykończeniu wnętrz i remontach, takich jak: projekt, zakup i transport materiałów, wykończenie wnętrz, montaż podłóg i drzwi, meble na wymiar, schody, a także prace porządkowe. Kompleksowe wykończenie i remonty mieszkań, domów i lokali użytkowych to nasza mocna strona. Zapewniamy wysokiej jakości materiały, niezbędne do realizacji inwestycji zgodnie z projektem i Państwa preferencjami. Udzielamy gwarancji na materiały i zrealizowane prace. Wybierając naszą firmę, wybierają Państwo kompleksową obsługę, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

JAK TO ROBIMY?

Opierając się na naszym bogatym doświadczeniu i sprawdzonych fachowcach, realizujemy inwestycje trzymając się założonego budżetu oraz harmonogramu prac, określonego jeszcze przed podpisaniem umowy. Dla Państwa oznacza to spokój oraz przewidywalność wszystkich wydatków związanych z wykończeniem mieszkania, domu czy lokalu.



WYKONUJEMY

Realizujemy kompleksowe remonty, jak również wykończenia wnętrz pod klucz.



ZAUFANIE KLIENTÓW

Lubimy naszą pracę, a każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, realizując je z pasją i zaangażowaniem. Zaufanie Klientów oraz polecanie naszych usług ich rodzinom i znajomym dodaje nam energii i mobilizuje do nowych wyzwań i przedsięwzięć. Najlepszym świadectwem zadowolenia klientów jest to, że powracają do nas z nowymi inwestycjami i polecają nas swoim znajomym.

Nasze

Mocne Strony

Jesteśmy firmą rodzinną, która stawia na zaufanie i sprawdzonych, rzetelnych ludzi. Fachowcy, z którymi współpracujemy, to ludzie sprawdzeni pod kątem fachowości, rzetelności i terminowości, dzięki czemu śpimy spokojnie, realizując Państwa zlecenia. Nie straszne są nam żadne wyzwania. Nasz firma posiada stacjonarną siedzibę, w której mogą Państwo wybrać produkty i spotkać się z doradcą.

Czas

Ustalamy realny i możliwy do zrealizowania termin zakończenia prac budowlanych czy remontowych i pilnujemy ustalonego wcześniej harmonogramu.


Budżet

Po uzgodnieniu zakresu prac ustalamy kosztorys, którego ściśle się trzymamy, pozwalając jednocześnie na dodatkowe modyfikacje, zapewniając elastyczność w trakcie wykonywania zlecenia. Gwarantujemy, że przy rozliczeniu nic Państwa nie zaskoczy.

Doświadczenie

Kwalifikacje i doświadczenie, jakie zdobyliśmy w trakcie wieloletniej działalności na wrocławskim rynku, gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.


Made with ❤ © 2019 By www.gcds.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.