Akcesoria

uwaga! zmiana adresu naszego salonu!
Od 1.04.2022r.zapraszamy Państwa do naszej nowej siedziby:
ul. Wrocławska 14, 55-040 Bielany Wrocławskie

Akcesoria

floor design

Akcesoria to nie tylko widoczne elementy, ale także materiały pomocnicze które pozwalają na pełne wykorzystanie dobrodziejstw zakupionych produktów. W naszej firmie pomożemy dobrać odpowiedni sposób montażu, dobierzemy odpowiedzenie podkłady lub kleje zapewniające najlepszy komfort użytkowania, a także zaproponujemy elementy wykończeniowe które staną się biżuterią zdobiącą Państwa wnętrze.

listwy przypodłogowe

Proponujemy Państwu duży wybór listew przypodłogowych MDF, listew przypodłogowych PCV, listew przypodłogowych drewnianych, listew przypodłogowych XPS oraz listew wykończeniowych. Do wykończenia swoich podłóg polecamy szeroki wybór akcesoriów takich jak: narożniki, zakończenia, łączniki i elementy montażowe. Nowoczesna listwa przypodłogowa da piękno twojemu wnętrzu!

Klamki

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i doradztwem w zakresie okuć drzwiowych. Nasz asortyment to odzwierciedlenie kilkuletniego doświadczenia w branży oraz pasji, jaką ją darzymy. Klamki to dla nas nie tylko codzienny, błahy element wyposażenia, ale pełnoprawna część wystroju wnętrza domu, jego ozdoba i uzupełnienie przygotowanej aranżacji. Klamka drzwiowa to najbardziej wyraźny i ozdobny element całych drzwi, dlatego wybór modelu należy ściśle dopasować do stylu wnętrz oraz elementów wykończenia.

kleje

Produkty które oferujemy nie ograniczają się tylko na potrzeby montażu posadzek drewnianych nie ograniczają się do klejów, ale obejmują całą gamę rozwiązań niezbędnych do prawidłowego przygotowania podłoża pod montaż: od domieszek i gotowych do użycia zapraw do wykonywania podkładów, przez masy samopoziomujące aż po produkty gruntujące, wzmacniające podłoże i odcinające wilgoć.

podkłady

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór podkładów idealnych dla każdego rodzaju podłóg. Izolacje i podkłady podłogowe w znaczący sposób wpływają na komfort użytkowania podłogi.

listwy karniszowe

Karnisze są elementem wykończenia niezbędnym do powieszenia firan lub zasłon. Mimo swojej istotnie ważnej roli często nie posiadają oczekiwanego wyglądu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą oferowane przez nas listwy karniszowe. Specjalnie wyprofilowany i przygotowany kształt poprawi aranżację pomieszczenia.

środki czyszczące i pielęgnacyjne

Najwyższej jakości i specjalnie przygotowana formuła pomogą zadbać o Wasze podłogi i przedłużyć ich życie. Nasi konsultanci wybiorą specjalistyczny produkt dopasowany do posiadanej przez Państwa podłogi.

sztukateria

Przedstawiamy całą gamę produktów, pięknych i estetycznych dzięki którym można zaprojektować praktycznie każde wnętrze – zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Nasi konsultanci pomogą wybrać odpowiednie produkty i dostarczą wszystkich niezbędnych informacji.

Made with ❤ © 2019 By www.gcds.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.